Tööpakkumised ja praktika

Meie suurim ressurss on inimesed, kes on täitmas neid teenistuskohti ja ülesandeid, mis sobivad enim nende teadmiste, oskuste ja võimetega.

Maanteeametisse on oodatud kandideerima töötajad, kes vastavad teenistuskohale esitatud nõuetele, jagavad Maanteeameti väärtusi ja eetilisi põhimõtteid, on motiveeritud ja pühendunud ning huvitatud enesearendamisest.

Pärnu teenindusbüroo saal

 

Hetkel aktiivsed töökuulutused
 

Vaata töökuulutusi siit.

Maanteeameti tööpakkumised on avaldatud ka portaalides CV-Online ja CV-Keskus ning Töötukassa kodulehel.

 

Praktika
 

Eelistame juhendada pikaajalisi, kuni neli kuud kestvaid, inseneripraktikaid. Praktikale võtame konkursi alusel kõrgkoolide viimase kursuse üliõpilasi.

Planeerime aastas vähemalt viie perspektiivika praktikandi vastuvõtmist ameti põhitegevusega seotud teedevõrgu, hoolde, planeeringute ja ehituse valdkonda. 

Võta ühendust, kui Sul on:

  • omandamisel kõrgharidus teedeehituse valdkonnas;
  • soov sooritada inseneripraktika ajavahemikul mai–oktoober 2016;
  • huvi omandada kõik vajalikud teadmised kogu tee elutsüklist;
  • soov assisteerida Maanteeameti ehitusvaldkonna projektijuhti ülesannetes, mis on seotud tee-ehitaja ja omanikujärelevalve lepinguliste kohustuste täitmise kontrollimise ja kvaliteetse lõpptulemuse saavutamisega tee-ehitusobjektil.

Teistesse valdkondadesse võtame praktikante tasustamata praktikale eeskätt koostöökokkuleppe alusel Tallinna Tehnikaülikoolist, Tallinna Tehnikakõrgkoolist ja Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžist. 

Praktikataotlusi võtame vastu aastaringselt. Esitatud taotlusele anname vastuse hiljemalt ühe kuu jooksul.

Praktikale kandideerimiseks tuleb e-postile konkurss@mnt.ee saata:

Lisateavet praktikale kandideerimise kohta annab koolitusjuht Tiina Reismann, tel 611 9369, 5050358 või e-posti aadressil konkurss@mnt.ee.