Liiklusväliste tegevuste load

Liiklusväliste tegevuste load (ehitus) teel ja teemaal ilma tee-ehitusloata tööde teostamiseks, metsamaterjali või muu materjali ladustamiseks ja töövahendite paigaldamiseks teele või teemaale.

Põhja regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Harjumaa (Heli 6, Tallinn)

Tiit Heinpalu, tiit.heinpalu [at] mnt.ee (Kose ja Kuusalu piirkond)
Tel 503 0182
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Martti Lilleste, martti.lilleste [at] mnt.ee (Keila piirkond)
Tel 5304 5911
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Raplamaa (Tallinna mnt 14, Rapla)

Timmo Aleksandrov, timmo.aleksandrov [at] mnt.ee
Tel 5550 4678
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Lääne regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Pärnumaa (Suur-Posti 20, Pärnu)

Meelis Saat, meelis.saat [at] mnt.ee
Tel 5304 8196
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Saaremaa (Marientali tee 27, Kuressaare) 

Aivar Valdna, aivar.valdna [at] mnt.ee
Tel 511 6770
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Hiiumaa (Posti 4, Kärdla)

Marika Koppel, marika.koppel [at] mnt.ee
Tel 527 2923
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Läänemaa (Tallinna mnt 70, Haapsalu)

Mihkel Merilo, mihkel.merilo [at] mnt.ee
Tel 5981 8295
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Viljandimaa (Pargi 3a, Viljandi)

Taavi Umal, taavi.umal [at] mnt.ee
Tel 5382 2178
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Lõuna regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Tartumaa (Veski 23, Tartu)

Vello Kivineem, vello.kivineem [at] mnt.ee
Tel 5302 1887
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Jõgevamaa (Jaama 2, Jõgeva)

Urmas Ilves, urmas.ilves [at] mnt.ee
Tel 510 0518
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Põlvamaa (Keldrikaela tee 2, Mammaste)

Tõnis Pleksepp, tonis.pleksepp [at] mnt.ee
Tel 504 9947
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Võrumaa (Räpina 5A, Võru)

Uno Püvi, uno.pyvi [at] mnt.ee
Tel 513 3241
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Valgamaa (Tartu 6, Valga)

Ivar Unt, ivar.unt [at] mnt.ee
Tel 528 4217
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Ida regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Järvamaa (Ringtee 4, Paide)
Ida-Virumaa (Pargi 54, Jõhvi)
Lääne-Virumaa (Vallikraavi 2, Rakvere)

Ivan Nikitin, ivan.nikitin [at] mnt.ee
Tel 504 3631
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

 

Metsamaterjali teeäärsetele aladele ladustamine

 

Selleks et ladustada metsamaterjali teeäärde riigitee maale, tuleb võtta luba. Loa taotluse blankett asub siin (DOCX).

Täidetud ja allkirjastatud taotlus saata vastava maakonna/piirkonna teehooldajale menetlemiseks. Luba tuleb taotleda enne teeäärde ladustamist. Loata ladustamine teeäärde riigitee maale on keelatud ja ebaseaduslik.

Põhja regioon

Harjumaa (Kose piirkond): Tariston AS, jarva [at] tariston.ee
Harjumaa (Keila piirkond): AS Eesti Teed, info [at] eestiteed.eu 
Harjumaa (Kuusalu piirkond): ÜLE OÜ, hoole [at] yle.ee
Raplamaa: OÜ Warren Safety ja OÜ Leonhard Weiss Viater Ehitus, hoole [at] wv.ee

Lääne regioon

Pärnumaa: OÜ Sakala Teed ja Lääne Teed OÜ, teeinfo [at] sakalateed.ee
Saaremaa: AS Eesti Teed, info [at] eestiteed.eu
Hiiumaa: Tariston AS, hiiu [at] tariston.ee
Viljandimaa: AS Eesti Keskkonnateenused, info [at] keskkonnateenused.ee
Läänemaa: OÜ Warren Safety ja OÜ Leonhard Weiss Viater Ehitus, laanehoole [at] wv.ee

Lõuna regioon

Tartumaa: OÜ Sakala Teed, sakalateed [at] sakalateed.ee
Jõgevamaa: AS TREV-2 Grupp, jogevahoole [at] trev2.ee
Põlvamaa: AS TREV-2 Grupp, polvahoole [at] trev2.ee
Võrumaa: AS Eesti Teed, info [at] eestiteed.eu
Valgamaa: AS TREV-2 Grupp, valgahoole [at] trev2.ee

Ida regioon

Järvamaa: Tariston AS, jarva [at] tariston.ee
Ida-Virumaa: AS TREV-2 Grupp, trev2 [at] trev2.ee
Lääne-Virumaa: AS Eesti Teed, info [at] eestiteed.eu