Liiklusväliste tegevuste load

Liiklusväliste tegevuste load (ehitus) teel ja teemaal ilma tee-ehitusloata tööde teostamiseks, metsamaterjali või muu materjali ladustamiseks ja töövahendite paigaldamiseks teele või teemaale.

Põhja regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Harjumaa (Mäepealse 19, Tallinn)

Tiit Heinpalu, tiit.heinpalu@mnt.ee (Kose ja Kuusalu piirkond)
Tel 503 0182
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Meeri Vaiksaar, meeri.vaiksaar@mnt.ee (Keila piirkond)
Tel 509 7253
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Raplamaa (Tallinna mnt 14, Rapla)

Ülo Veerde, ylo.veerde@mnt.ee
Tel 505 3013
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Lääne regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Pärnumaa (Suur-Posti 20, Pärnu)

Meelis Saat, meelis.saat@mnt.ee
Tel 5304 8196
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Saaremaa (Marientali tee 27, Kuressaare) 

Aivar Valdna, aivar.valdna@mnt.ee
Tel 511 6770
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Hiiumaa (Posti 4, Kärdla)

Marika Koppel, marika.koppel@mnt.ee
Tel 527 2923
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Läänemaa (Tallinna mnt 70, Haapsalu)

Tiit Ruut, tiit.ruut@mnt.ee
Tel 5345 7102
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Viljandimaa (Pargi 3a, Viljandi)

Taavi Umal, taavi.umal@mnt.ee
Tel 5382 2178
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Lõuna regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Tartumaa (Veski 23, Tartu)

Vello Kivineem, vello.kivineem@mnt.ee
Tel 5302 1887
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Jõgevamaa (Jaama 2, Jõgeva)

Urmas Ilves, urmas.ilves@mnt.ee
Tel 510 0518
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Põlvamaa (Keldrikaela tee 2, Mammaste)

Tõnis Pleksepp, tonis.pleksepp@mnt.ee
Tel 504 9947
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Võrumaa (Jüri 18, Võru)

Uno Püvi, uno.pyvi@mnt.ee
Tel 513 3241
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Valgamaa (Tartu 6, Valga)

Ivar Unt, ivar.unt@mnt.ee
Tel 528 4217
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

Ida regioon


Liiklusväliste tegevuste lubade väljastamine

Järvamaa (Ringtee 4, Paide)
Ida-Virumaa (Pargi 54, Jõhvi)
Lääne-Virumaa (Vallikraavi 2, Rakvere)

Ivan Nikitin, ivan.nikitin@mnt.ee
Tel 504 3631
Vastuvõtuajad: kokkuleppel

 

Metsamaterjali teeäärsetele aladele ladustamine

 

Põhja regioon

Harjumaa (Kose piirkond): Tariston AS, jarva@tariston.ee
Harjumaa (Keila piirkond): Meeri Vaiksaar, meeri.vaiksaar@mnt.ee
Harjumaa (Kuusalu piirkond): Tiit Heinpalu, tiit.heinpalu@mnt.ee
Raplamaa: OÜ Warren Safety ja AS Leonhard Weiss Viater Ehitus, hoole@wv.ee

Lääne regioon

Pärnumaa: AS Eesti Teed, info@eestiteed.eu  
Saaremaa: AS Eesti Teed, info@eestiteed.eu
Hiiumaa: Tariston AS, hiiu@tariston.ee
Viljandimaa: AS Eesti Keskkonnateenused, info@keskkonnateenused.ee
Läänemaa: OÜ Warren Safety ja AS Leonhard Weiss Viater Ehitus, laanehoole@wv.ee

Lõuna regioon

Tartumaa: AS Eesti Teed, info@eestiteed.eu
Jõgevamaa: AS TREV-2 Grupp, jogevahoole@trev2.ee
Põlvamaa: AS TREV-2 Grupp, polvahoole@trev2.ee
Võrumaa: AS Eesti Teed, info@eestiteed.eu
Valgamaa: AS TREV-2 Grupp, valgahoole@trev2.ee

Ida regioon

Järvamaa: Tariston AS, jarva@tariston.ee
Ida-Virumaa: AS TREV-2 Grupp, trev2@trev2.ee
Lääne-Virumaa: AS Eesti Teed, info@eestiteed.eu