Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Infotehnoloogia osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Taavi Sepp juhataja 55564475 taavi.sepp@mnt.ee
Juhan Kaarpalu teenusehaldur 53803875 juhan.kaarpalu@mnt.ee
Tea Tanner administraator 6099008 tea.tanner@mnt.ee
Astra Aigro administraator 6099008 astra.aigro@mnt.ee
Eili Kalling analüütik 58516919 eili.kalling@mnt.ee
Aleksander Kask kasutajatugi 6099008 aleksander.kask@mnt.ee
Andrei Sokolovski kasutajatugi 6099008 andrei.sokolovski@mnt.ee
Raigo Püü projektijuht 53045940 raigo.pyy@mnt.ee
Ene Jürjer projektijuht 55576390 ene.jyrjer@mnt.ee
Elmo Kramp projektijuht 58554772 elmo.kramp@mnt.ee
Oliver Karjane süsteemiadministraator 6099008 oliver.karjane@mnt.ee
Jevgeni Žerebjatjev süsteemiadministraator 55671744 jevgeni.zerebjatjev@mnt.ee
Indrek Tammemägi tarkvara arhitekt 7408122 5094658 indrek.tammemagi@mnt.ee
Age Teppan teenusehaldur 58505551 age.teppan@mnt.ee
Allar Raud teenusehaldur allar.raud@mnt.ee