Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Personaliosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Annika Kitsing juhataja 6119330 51941535 annika.kitsing@mnt.ee
Angela Tamm juhtivspetsialist 6119389 5181017 angela.tamm@mnt.ee
Tiina Reismann koolitusjuht 6119369 5050358 tiina.reismann@mnt.ee
Pille Kask peaspetsialist 3258746 59185949 pille.kask@mnt.ee
Liisa Noormägi peaspetsialist 6119403 53001550 liisa.noormagi@mnt.ee
Siiri Saar peaspetsialist 4435699 58501354 siiri.saar@mnt.ee
Teele Sepp peaspetsialist 4435699 53051735 teele.sepp@mnt.ee
Ave Kareda personaliarenduste projektijuht 6119402 53030754 ave.kareda@mnt.ee