Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Õigusosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Kristo-Taavi Ruus juhataja 51940589 kristo-taavi.ruus@mnt.ee
Kaidi Sulg jurist 6119376 56354351 kaidi.sulg@mnt.ee
Kätlin Stikkermann jurist 6361107 55662036 katlin.stikkermann@mnt.ee
Mariliis Toom jurist 53054686 mariliis.toom@mnt.ee
Ege Stiina Järvmägi jurist 58504116 Ege.Jarvmagi@mnt.ee
Sigrid Rahkema jurist 53433330 sigrid.rahkema@mnt.ee

Järelevalvekeskus

Ootame teie vihjeid tehnoülevaatuspunktide, autokoolide, autojuhi koolituste, riigiteede kaitsevööndi nõuete, tee ehitamise ja kohalike teede seisundinõuetega seotud õigusrikkumiste kohta e-posti teel: vihje@mnt.ee
Vihje saatmisel kirjeldage täpselt toimepandud õigusrikkumise asjaolud (soovitavalt koos fotoga), ajaperiood ja koht ning asjaga seotud isikute täpsed andmed. Vihjete menetlemise ja selle tulemuste kohta Maanteeamet tagasisidet ei anna. Maanteeameti pädevusse mittekuuluva info edastame vastavale ametkonnale.

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Siim Jaksi juhataja 53448900 siim.jaksi@mnt.ee
Jaan Pärna järelevalvespetsialist 5293973 jaan.parna@mnt.ee
Teet Sepp järelevalvespetsialist 4464606 5150745 teet.sepp@mnt.ee
Viktor Orr järelevalvespetsialist 53600666 viktor.orr@mnt.ee
Kairo Korjas järelevalvespetsialist 3258747 58862552 kairo.korjas@mnt.ee
Kaimar Kukk järelevalvespetsialist 6119315 53328883 kaimar.kukk@mnt.ee
Kadri Schmidt järelevalvespetsialist 6119327 53444472 kadri.schmidt@mnt.ee
Robert Rimm järelevalvespetsialist 57703993 robert.rimm@mnt.ee
Kaja Lepp järelevalvespetsialist 55508658 kaja.lepp@mnt.ee
Karl Tiitson järelevalvespetsialist 55505364 karl.tiitson@mnt.ee

Riigihangete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Andry Palu juhataja 6119309 5256950 andry.palu@mnt.ee
Jane Treu peaspetsialist 7408113 58998480 jane.treu@mnt.ee
Kai Randlaine peaspetsialist 6119409 kai.randlaine@mnt.ee
Ave Aujärv peaspetsialist 6119408 ave.aujarv@mnt.ee
Liisi Heiskonen peaspetsialist 53093012 liisi.heiskonen@mnt.ee
Helen-Mai Voogand peaspetsialist 6119408 helen-mai.voogand@mnt.ee
Keiu Kallas peaspetsialist 4464609 58998479 keiu.kallas@mnt.ee
Regina Veskimäe peaspetsialist 3258740 regina.veskimae@mnt.ee
Gertrud Palu peaspetsialist 4464609 58148707 gertrud.palu@mnt.ee