Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Riigihangete talitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Andry Palu juhataja 6119309 5256950 andry.palu@mnt.ee
Jane Treu peaspetsialist 7408113 58998480 jane.treu@mnt.ee
Kai Randlaine peaspetsialist 6119409 kai.randlaine@mnt.ee
Liisi Heiskonen peaspetsialist 53093012 liisi.heiskonen@mnt.ee
Helen-Mai Voogand peaspetsialist 6119408 helen-mai.voogand@mnt.ee
Regina Veskimäe peaspetsialist 3258740 regina.veskimae@mnt.ee
Gertrud Palu peaspetsialist 4464609 58148707 gertrud.palu@mnt.ee