Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Avalike suhete osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Diana Lorents juhataja 6119302 5183531 diana.lorents@mnt.ee
Kai Simson kommunikatsiooniekspert (teehoole, tee-ehitus, liikluskorraldus) 6361126 5061407 kai.simson@mnt.ee
Kerstin Kolmann peaspetsialist (kampaaniad) 58188452 kerstin.kolmann@mnt.ee
Merilin Vernik peaspetsialist (planeeringud, teehoiukava, liiklusohutus) 6119420 58504687 merilin.vernik@mnt.ee
Elo Kook peaspetsialist (sisekommunikatsioon) 58505537 elo.kook@mnt.ee
Merit Villandberg peaspetsialist (ühistransport, sõidukid, eksamid) 6119308 51928743 merit.villandberg@mnt.ee