Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Savi tn 4
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Asjaajamistalitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Riina Õunas juhataja 56627930 riina.ounas [at] mnt.ee
Kadri Riimak juhtkonna referent 6119300 55510547 kadri.riimak [at] mnt.ee
Kairit Vahter peaspetsialist 58998150 kairit.vahter [at] mnt.ee
Maiju Tiitus peaspetsialist 6304808 5238824 maiju.tiitus [at] mnt.ee
Inga Lehti peaspetsialist 58998149 inga.lehti [at] mnt.ee
Margit Vähk vanemreferent 7408100 5254093 margit.vahk [at] mnt.ee
Enna Juhkam vanemreferent 6304800 55562530 enna.juhkam [at] mnt.ee
Erika Virroja vanemreferent 6119300 erika.virroja [at] mnt.ee
Pille Aola vanemreferent 4464600 58831308 pille.liivo [at] mnt.ee