Kontaktid

NB! Soovides täita 2+2 reeglit ning kaitsta meie klientide ja töötajate tervist, teenindame büroodes ainult kokku lepitud aegadel. Aja büroo külastamiseks saad broneerida siin. Palume eelistada Maanteeameti e-teenuseid.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Taristu haldamise osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Mehis Leigri juhataja 53027101 mehis.leigri@mnt.ee
Olari Valter sillaanalüütik 53603049 olari.valter@mnt.ee
Aivi Silde GIS-juhtivhaldur 6119319 5051242 aivi.silde@mnt.ee
Elmar Aruja juhtivanalüütik 5159592 elmar.aruja@mnt.ee
Kuno Männik omandiekspert 5078810 kuno.mannik@mnt.ee
Triin Rebane teeregistri haldur 58130408 triin.rebane@mnt.ee
Aare Tuulik teeregistri juhtivhaldur 6119424 aare.tuulik@mnt.ee
Jaan Ingermaa varahalduse ekspert 5159569 jaan.ingermaa@mnt.ee
Sandra Kasemets varahalduse peaspetsialist sandra.kasemets@mnt.ee

Teeregistri talitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Jaanus Kivimäe juhataja 4431565 5185223 jaanus.kivimae@mnt.ee
Kristina Molodova kohalike teede haldur (Ida- ja Lääne-Virumaa) 3260891 53082232 kristina.molodova@mnt.ee
Ingrid Donald kohalike teede haldur (Harjumaa) 6304827 58868054 ingrid.donald@mnt.ee
Kerli Maiste kohalike teede haldur (Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa) 4631266 53087060 kerli.maiste@mnt.ee
Maaja Siim kohalike teede haldur (Järva- ja Viljandimaa) 6304863 5218422 maaja.siim@mnt.ee
Angela Reinas kohalike teede haldur (Jõgeva- ja Tartumaa) 7762064 53093239 angela.reinas@mnt.ee
Marje Saluste kohalike teede haldur (Pärnu- ja Raplamaa) 6304885 5053014 marje.saluste@mnt.ee
Inna Valt kohalike teede haldur (Põlva-, Valga- ja Võrumaa) 7668400 5256199 inna.valt@mnt.ee
Kalle Kalbre riigiteede haldur (Harju- ja Raplamaa) 6304826 5136287 kalle.kalbre@mnt.ee
Sirje Reinhardt riigiteede haldur (Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa) 53404918 sirje.reinhardt@mnt.ee
Argo Pall riigiteede haldur (Ida- ja Lääne-Virumaa, Järvamaa) 53089069 argo.pall@mnt.ee
Angela Mõttus riigiteede haldur (Jõgeva- ja Tartumaa) 53003052 angela.mottus@mnt.ee
Reet Ortus riigiteede haldur (Pärnu- ja Viljandimaa) 4355632 5107171 reet.ortus@mnt.ee
Marika Vaino riigiteede haldur (Põlva-, Valga- ja Võrumaa) 7998463 53435189 marika.vaino@mnt.ee

Asjaajamistalitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Riina Õunas juhataja 56627930 riina.ounas@mnt.ee
Kadri Riimak juhtkonna referent 6119300 55510547 kadri.riimak@mnt.ee
Kairit Vahter peaspetsialist 58998150 kairit.vahter@mnt.ee
Maiju Tiitus peaspetsialist 6304808 5238824 maiju.tiitus@mnt.ee
Inga Lehti peaspetsialist 58998149 inga.lehti@mnt.ee
Margit Vähk vanemreferent 7408100 5254093 margit.vahk@mnt.ee
Enna Juhkam vanemreferent 6304800 55562530 enna.juhkam@mnt.ee
Sandra Valter vanemreferent 3258723 5107779 sandra.valter@mnt.ee
Erika Virroja vanemreferent 6119300 erika.virroja@mnt.ee
Pille Liivo vanemreferent 4464600 58831308 pille.liivo@mnt.ee