Kontaktid

NB! Soovides täita 2+2 reeglit ning kaitsta meie klientide ja töötajate tervist, teenindame büroodes ainult kokku lepitud aegadel. Aja büroo külastamiseks saad broneerida siin. Palume eelistada Maanteeameti e-teenuseid.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Eksamiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Tarmo Vanamõisa juhataja 5078428 tarmo.vanamoisa@mnt.ee
Kaisa Bahmatšev peaspetsialist (autokoolid, ametikoolitus, MTR, EHIS) 51919600 kaisa.bahmatsev@mnt.ee
Rutt Riiberg peaspetsialist (juhiluba, juhtimisõigus) 53933115 rutt.riiberg@mnt.ee
Andrus Raamat peaspetsialist (pädevustunnistus, ADR tunnistus, ohutusnõuniku tunnistus, väikelaeva- ja jetijuhi tunnistus) 53808734 andrus.raamat@mnt.ee
Rainer Must peaspetsialist (sõidueksam) 53060500 rainer.must@mnt.ee
Priit Tamra peaspetsialist (sõidueksam) 56466179 priit.tamra@mnt.ee
Tiit Poll peaspetsialist (sõidumeeriku kaardid, rahvusvaheline juhiluba, välisriigi juhiluba) 5099580 tiit.poll@mnt.ee
Ave Karjus peaspetsialist (teenindusbüroode kasutajatugi, koolitusnimekirjad) 6361118 59145005 ave.karjus@mnt.ee
Rasmus Ojamets peaspetsialist (teooriaeksam) 53458198 rasmus.ojamets@mnt.ee
Kairi Kimber peaspetsialist (tervisetõend, mootorsõidukijuhi õpetamise ja juhendamise õigus, vedurijuhiluba) 6361113 57808810 kairi.kimber@mnt.ee

Eksamikeskus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Risto Kasemäe juhataja (teooria- ja sõidueksam) 5173213 risto.kasemae@mnt.ee
Mati Tereping Haapsalu eksamineerija 6201200 mati.tereping@mnt.ee
Kalmer Puul Ida regiooni vanemeksamineerija 6201200 kalmer.puul@mnt.ee
Andrei Rego Jõhvi eksamineerija 620 1200 andrei.rego@mnt.ee
Egon Kollo Jõhvi eksamineerija 6201200 egon.kollo@mnt.ee
Taavi Lillepärg Lääne regiooni vanemeksamineerija 6201200 taavi.lilleparg@mnt.ee
Toomas Meiel Lõuna regiooni vanemeksamineerija 6201200 toomas.meiel@mnt.ee
Konstantin Ilmenski Narva eksamineerija 6201200 konstantin.ilmenski@mnt.ee
Kristo Glase Paide eksamineeija 6201200 kristo.glase@mnt.ee
Jaano Kruuts Paide eksamineerija 6201200 jaano.kruuts@mnt.ee
Ivar Ruuto Pärnu eksamineerija 6201200 ivar.ruuto@mnt.ee
Harri Lind Pärnu eksamineerija 6201200 harri.lind@mnt.ee
Ants Tabur Pärnu eksamineerija 6201200 ants.tabur@mnt.ee
Riho Tänak Põhja regiooni vanemeksamineerija 6201200 riho.tanak@mnt.ee
Vladimir Salonen Rakvere eksamineerija 6201200 vladimir.salonen@mnt.ee
Andres Veski Rakvere eksamineerija 6201200 andres.veski@mnt.ee
Valdo Arula Rakvere eksamineerija 6201200 valdo.arula@mnt.ee
Tõnu Turnas Tallinna eksamineerija 6201200 tonu.turnas@mnt.ee
Ervin Kool Tallinna eksamineerija 6201200 ervin.kool@mnt.ee
Konstantin Tjutjazov Tallinna eksamineerija 6201200 konstantin.tjutjazov@mnt.ee
Argo Altmäe Tallinna eksamineerija 6201200 argo.altmae@mnt.ee
Mart Aus Tallinna eksamineerija 6201200 mart.aus@mnt.ee
Mikk Sossi Tallinna eksamineerija 6201200 mikk.sossi@mnt.ee
Asso Vendel Tallinna eksamineerija 6201200 asso.vendel@mnt.ee
Erki Rahamägi Tallinna eksamineerija 6201200 erki.rahamagi@mnt.ee
Raivo Orunurm Tallinna eksamineerija 6201200 raivo.orunurm@mnt.ee
Mihhail Kotov Tallinna eksamineerija 6201200 mihhail.kotov@mnt.ee
Ivan Skorobogatov Tallinna eksamineerija 6201200 ivan.skorobogatov@mnt.ee
Rainis Unt Tallinna eksamineerija 6201200 rainis.unt@mnt.ee
Harri Kalamets Tallinna eksamineerija 6201200 harri.kalamets@mnt.ee
Ardi Jalak Tartu eksamineerija 6201200 ardi.jalak@mnt.ee
Kuulo Kade Tartu eksamineerija 6201200 kuulo.kade@mnt.ee
Tiit Tali Tartu eksamineerija 6201200 tiit.tali@mnt.ee
Veikko Kiisk Tartu eksamineerija 6201200 veikko.kiisk@mnt.ee
Kusti Org Viljandi eksamineerija 6201200 kusti.org@mnt.ee
Mart Meltsov Võru eksamineerija 6201200 mart.meltsov@mnt.ee
Pille Poks peaspetsialist 6304883 53088037 pille.poks@mnt.ee
Urmi Pass peaspetsialist 6304835 5529882 urmi.pass@mnt.ee

Asjaajamistalitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Riina Õunas juhataja 56627930 riina.ounas@mnt.ee
Kadri Riimak juhtkonna referent 6119300 55510547 kadri.riimak@mnt.ee
Kairit Vahter peaspetsialist 58998150 kairit.vahter@mnt.ee
Maiju Tiitus peaspetsialist 6304808 5238824 maiju.tiitus@mnt.ee
Inga Lehti peaspetsialist 58998149 inga.lehti@mnt.ee
Margit Vähk vanemreferent 7408100 5254093 margit.vahk@mnt.ee
Enna Juhkam vanemreferent 6304800 55562530 enna.juhkam@mnt.ee
Sandra Valter vanemreferent 3258723 5107779 sandra.valter@mnt.ee
Erika Virroja vanemreferent 6119300 erika.virroja@mnt.ee
Pille Liivo vanemreferent 4464600 58831308 pille.liivo@mnt.ee