Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Eesti Maanteemuuseum

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Kadri Valner juhataja 5288104 kadri.valner@mnt.ee
Karl Saks arendusjuht 53931288 karl.saks@mnt.ee
Neidi Ulst giid-pedagoog 7970790 5117440 neidi.ulst@mnt.ee
Kanni Kallastu kommunikatsiooni- ja turundusjuht 58512662 kanni.kallastu@mnt.ee
Liina Nurmine külastusvaldkonna juht 4394803 57450218 liina.nurmine@mnt.ee
Paavo Kroon kuraator 56455775 paavo.kroon@mnt.ee
Rain Rikas peavarahoidja 7852506 53420102 rain.rikas@mnt.ee
Kerle Kadak programmijuht 53302641 kerle.kadak@mnt.ee
Üllar Meho restauraator-konservaator 56988533 yllar.meho@mnt.ee
Andres Seene teadur 5280692 andres.seene@mnt.ee
Annika Kupits teadur-kuraator 7970819 59814501 annika.kupits@mnt.ee
Kaja Kerner varahoidja 53334844 kaja.kerner@mnt.ee