Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Taristu teenuste osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Marten Leiten juhataja 5079482 marten.leiten@mnt.ee
Marek Lind juhtivspetsialist (teeprojektid, ehitamine teekaitsevööndis, planeeringud) 54501752 marek.lind@mnt.ee
Tiit Harjak juhtivspetsialist (tehnorajatised) 4622760 5188201 tiit.harjak@mnt.ee
Martin Tubalkain projektijuht (teekasutustasu) 59817141 martin.tubalkain@mnt.ee
Liis Ninn assistent 6119390 liis.ninn@mnt.ee
Merike Joonsaar peaspetsialist (teeprojektid; Harju-, Rapla-, Lääne-, Saare-, Hiiu-, Lääne-Viru ja Ida-Virumaa) 6119375 58627078 merike.joonsaar@mnt.ee
Herkki Rõõm peaspetsialist (teeprojektid; Tartu-, Jõgeva-, Järva-, Viljandi-, Pärnu-, Valga-, Põlva-, Võrumaa) 5219446 herkki.room@mnt.ee
Krista Einama peaspetsialist (planeeringud, ehitamine teekaitsevööndis; Harjumaa) 6119344 58627026 krista.einama@mnt.ee
Hans Keskrand peaspetsialist (planeeringud, ehitamine teekaitsevööndis; Harjumaa) 59819102 hans.keskrand@mnt.ee
Tuuli Tsahkna peaspetsialist (planeeringud, ehitamine teekaitsevööndis; Tartu-, Jõgeva-, Lääne-Viru, Ida-Viru, Põlva- ja Võrumaa) 58073001 tuuli.tsahkna@mnt.ee
Marje-Ly Rebas peaspetsialist (planeeringud, ehitamine teekaitsevööndis; Järva-, Rapla-, Pärnu-, Viljandi-, Rapla-, Lääne-, Saare- ja Hiiumaa) 58581095 marje-ly.rebas@mnt.ee
Anna Palusalu peaspetsialist (planeeringud, ehitamine teekaitsevööndis; Järva-, Rapla-, Pärnu-, Viljandi-, Rapla-, Lääne-, Saare- ja Hiiumaa) 58507716 anna.palusalu@mnt.ee
Ave Talli peaspetsialist (tehnorajatised; Harjumaa) 56652509 ave.talli@mnt.ee
Arvo Veltri peaspetsialist (tehnorajatised; Ida- ja Lääne-Virumaa, Järva- ja Raplamaa) 3372691 5164006 arvo.veltri@mnt.ee
Gunnar Mägi peaspetsialist (tehnorajatised; Lääne-, Pärnu-, Saare-, Hiiu-, Valga- ja Viljandimaa) 5184315 gunnar.magi@mnt.ee
Peeter Uibo peaspetsialist (tehnorajatised; Põlva-, Võru-, Jõgeva- ja Tartumaa) 5159766 peeter.uibo@mnt.ee
Rein Kallas peaspetsialist 6119377 58879981 rein.kallas@mnt.ee
Kaarel Lääne peaspetsialist kaarel.laane@mnt.ee
Triinu Tarkus peaspetsialist 7408122 53050142 triinu.tarkus@mnt.ee
Kristi Kuuse peaspetsialist 58603278 kristi.kuuse@mnt.ee
Ave Voolaid peaspetsialist 58505568 ave.voolaid@mnt.ee
Anne Vesinurm tehniline assistent 6119390 anne.vesinurm@mnt.ee