Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Teehoiu korraldamise osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Erkki Vaheoja juhataja 53264951 erkki.vaheoja@mnt.ee
Jarmo Vooglaine ajutise liikluskorralduse rakenduskoordinaator 53847815 jarmo.vooglaine@mnt.ee
Andrus Prükk alalise liikluskorralduse rakenduskoordinaator 7408115 5067186 andrus.prykk@mnt.ee
Andrus Tull elektriinsener 5136793 andrus.tull@mnt.ee
Rain Hallimäe juhtivinsener 5046892 rain.hallimae@mnt.ee
Aivo Salum juhtivinsener 5083994 aivo.salum@mnt.ee
Taavi Tõnts juhtivinsener 6119331 5269897 taavi.tonts@mnt.ee
Arno-Marko Miller liikluskorraldusvahendite haldur 53628852 arno.miller@mnt.ee
Aivar Kurusk peaspetsialist 7998466 5299765 aivar.kurusk@mnt.ee
Meeri Vaiksaar peaspetsialist 5097253 meeri.vaiksaar@mnt.ee
Toomas Luik peaspetsialist 5138468 toomas.luik@mnt.ee