Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Põhja teehoiu osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Janar Tükk juhataja 6304854 53445905 janar.tykk@mnt.ee
Margus Magus korrashoiu juhtivinsener 59198701 margus.magus@mnt.ee
Valdo Jänes liikluskorraldaja (Raplamaa) 6304892 5117377 valdo.janes@mnt.ee
Hannes Ristov liikluskorraldaja 55654809 hannes.ristov@mnt.ee
Jaan Saia liikluskorraldaja (Harjumaa) 5652780 jaan.saia@mnt.ee
Martti Lilleste korrashoiu projektijuht (Harjumaa, Keila) 53045911 martti.lilleste@mnt.ee
Tiit Heinpalu korrashoiu projektijuht (Harjumaa, Kuusalu, Kose) 5030182 tiit.heinpalu@mnt.ee
Viktor Kisseljov ehituse juhtivinsener 6304816 53040065 viktor.kisseljov@mnt.ee
Timmo Aleksandrov korrashoiu projektijuht (Raplamaa) 55504678 timmo.aleksandrov@mnt.ee
Kalmer Helgand sillainsener 5183473 kalmer.helgand@mnt.ee
Ave Ots ehituse projektijuht 5223872 ave.ots@mnt.ee
Indrek Sihver ehituse projektijuht 59823160 indrek.sihver@mnt.ee
Ksenia Haavistu ehituse projektijuht 6304817 53304612 ksenia.haavistu@mnt.ee
Lembit Anemaa ehituse projektijuht 6304804 5043107 lembit.anemaa@mnt.ee
Lembit-Alo Kippar ehituse projektijuht 5098463 alo.kippar@mnt.ee
Meelis Laanpere ehituse projektijuht 6304852 58856543 meelis.laanpere@mnt.ee
Kristi Moisto ehituse projektijuht 53400540 kristi.moisto@mnt.ee
Reio Mändla ehituse projektijuht 58306003 reio.mandla@mnt.ee
Kadi Tuum ehituse projektijuht 5548968 kadi.tuum@mnt.ee
Andro Mikkor ehituse projektijuht 53008685 andro.mikkor@mnt.ee
Allan Toim ehituse projektijuht 5256640 allan.toim@mnt.ee
Evelin Kalmet assistent 6304856 53084017 evelin.kalmet@mnt.ee