Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Ida teehoiu osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Anti Palmi juhataja 53040622 anti.palmi@mnt.ee
Ivan Nikitin korrashoiu juhtivinsener 3258727 5043631 ivan.nikitin@mnt.ee
Andrus Guutmann liikluskorraldaja 56243014 andrus.guutmann@mnt.ee
Andrei Makarov liikluskorraldaja 58872362 andrei.makarov@mnt.ee
Heiki Komp korrashoiu projektijuht (Lääne-Virumaa) 3258735 5054368 heiki.komp@mnt.ee
Ulvi Tõnurist korrashoiu projektijuht (Ida-Virumaa) 3372692 5044082 ulvi.tonurist@mnt.ee
Hardi Kalm korrashoiu projektijuht (Järvamaa) 5061085 hardi.kalm@mnt.ee
Rein Kuusk ehituse juhtivinsener 5203945 rein.kuusk@mnt.ee
Heiko Ojavee ehituse projektijuht 3258745 5253239 heiko.ojavee@mnt.ee
Andrus Õis ehituse projektijuht 53407222 andrus.ois@mnt.ee
Marko Aava ehituse projektijuht 53345171 marko.aava@mnt.ee
Priit Moor ehituse projektijuht 53434764 priit.moor@mnt.ee
Erkki Mikenberg sillainsener 3260890 5287643 erkki.mikenberg@mnt.ee
Külliki Laines ehituse projektijuht 53853550 kylliki.laines@mnt.ee