Kontaktid

NB! Seoses viiruse leviku tõkestamiseks kehtestatud eriolukorraga on Maanteeameti teenindusbürood suletud kuni 12.04. Selle aja jooksul ei võeta vastu ka teooria- ja sõidueksameid. 

Rohkem infot leiab siit.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Lõuna teehoiu osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Toomas Tõnurist ehituse juhtivinsener 56664671 toomas.tonurist@mnt.ee
Raul Goos liikluskorraldaja (Põlva- ja Võrumaa) 53435935 raul.goos@mnt.ee
Raul Tammela liikluskorraldaja (Jõgeva- ja Valgamaa) 5256117 raul.tammela@mnt.ee
Ivar Unt korrashoiu projektijuht (Valgamaa) 5284217 ivar.unt@mnt.ee
Jüri Paris liikluskorraldaja (Tartumaa) 58514767 jyri.paris@mnt.ee
Tõnis Pleksepp korrashoiu projektijuht (Põlvamaa) 7998452 5049947 tonis.pleksepp@mnt.ee
Urmas Ilves korrashoiu projektijuht (Jõgevamaa) 7762062 5100518 urmas.ilves@mnt.ee
Vello Kivineem korrashoiu projektijuht (Tartumaa) 53021887 vello.kivineem@mnt.ee
Uno Püvi korrashoiu projektijuht (Võrumaa) 7827315 5133241 uno.pyvi@mnt.ee
Priit Veeroja sillainsener 54005358 priit.veeroja@mnt.ee
Kaarel Kaine ehituse projektijuht 53484214 kaarel.kaine@mnt.ee
Antti-Armin Pärna ehituse projektijuht 53048415 antti-armin.parna@mnt.ee
Raimo Kivi ehituse projektijuht 53335340 raimo.kivi@mnt.ee
Rao Jürison korrashoiu juhtivinsener 7408135 5162174 rao.jyrison@mnt.ee
Siim Remmelgas ehituse projektijuht 5082585 siim.remmelgas@mnt.ee
Tasu Prangli ehituse projektijuht 5120778 tasu.prangli@mnt.ee
Margus Kelder ehituse projektijuht 58170526 margus.kelder@mnt.ee
Janek Tammoja ehituse projektijuht 58130110 janek.tammoja@mnt.ee
Janar Taal juhataja 5238085 janar.taal@mnt.ee