Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Juhtkond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Meelis Telliskivi liiklusdirektor 6119307 meelis.telliskivi@mnt.ee

Liiklusteenistus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Meelis Telliskivi liiklusdirektor 6119307 meelis.telliskivi@mnt.ee

Eksamiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Tarmo Vanamõisa juhataja 5078428 tarmo.vanamoisa@mnt.ee
Kaisa Bahmatšev peaspetsialist (autokoolid, ametikoolitus, MTR, EHIS) 51919600 kaisa.bahmatsev@mnt.ee
Jekaterina Ernits peaspetsialist (juhiluba, juhtimisõigus) jekaterina.ernits@mnt.ee
Rutt Riiberg peaspetsialist (juhiluba, juhtimisõigus) 53933115 rutt.riiberg@mnt.ee
Ave Leht peaspetsialist (mootorsõidukijuhi koolitus, autojuhi koolitus, tegevusload) 51919600 ave.leht@mnt.ee
Andrus Raamat peaspetsialist (pädevustunnistus, ADR tunnistus, ohutusnõuniku tunnistus, väikelaeva- ja jetijuhi tunnistus) 53808734 andrus.raamat@mnt.ee
Rainer Must peaspetsialist (sõidueksam) 53060500 rainer.must@mnt.ee
Priit Tamra peaspetsialist (sõidueksam) 56466179 priit.tamra@mnt.ee
Tiit Poll peaspetsialist (sõidumeeriku kaardid, rahvusvaheline juhiluba, välisriigi juhiluba) 5099580 tiit.poll@mnt.ee
Ave Karjus peaspetsialist (teenindusbüroode kasutajatugi, koolitusnimekirjad) 6361118 59145005 ave.karjus@mnt.ee
Rasmus Ojamets peaspetsialist (teooriaeksam) 53458198 rasmus.ojamets@mnt.ee
Kairi Kimber peaspetsialist (tervisetõend, mootorsõidukijuhi õpetamise ja juhendamise õigus, vedurijuhiluba) 6361113 57808810 kairi.kimber@mnt.ee

Eksamikeskus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Risto Kasemäe juhataja (teooria- ja sõidueksam) 5173213 risto.kasemae@mnt.ee
Mati Tereping Haapsalu eksamineerija 6201200 mati.tereping@mnt.ee
Kalmer Puul Ida regiooni vanemeksamineerija 6201200 kalmer.puul@mnt.ee
Andrei Rego Jõhvi eksamineerija 620 1200 andrei.rego@mnt.ee
Egon Kollo Jõhvi eksamineerija 6201200 egon.kollo@mnt.ee
Taavi Lillepärg Lääne regiooni vanemeksamineerija 6201200 taavi.lilleparg@mnt.ee
Toomas Meiel Lõuna regiooni vanemeksamineerija 6201200 toomas.meiel@mnt.ee
Konstantin Ilmenski Narva eksamineerija 6201200 konstantin.ilmenski@mnt.ee
Kristo Glase Paide eksamineeija 6201200 kristo.glase@mnt.ee
Jaano Kruuts Paide eksamineerija 6201200 jaano.kruuts@mnt.ee
Ivar Ruuto Pärnu eksamineerija 6201200 ivar.ruuto@mnt.ee
Harri Lind Pärnu eksamineerija 6201200 harri.lind@mnt.ee
Ants Tabur Pärnu eksamineerija 6201200 ants.tabur@mnt.ee
Riho Tänak Põhja regiooni vanemeksamineerija 6201200 riho.tanak@mnt.ee
Andres Veski Rakvere eksamineerija 6201200 andres.veski@mnt.ee
Valdo Arula Rakvere eksamineerija 6201200 valdo.arula@mnt.ee
Rein Luhaväli Rakvere eksamineerija 58071027 rein.luhavali@mnt.ee
Tõnu Turnas Tallinna eksamineerija 6201200 tonu.turnas@mnt.ee
Ervin Kool Tallinna eksamineerija 6201200 ervin.kool@mnt.ee
Konstantin Tjutjazov Tallinna eksamineerija 6201200 konstantin.tjutjazov@mnt.ee
Argo Altmäe Tallinna eksamineerija 6201200 argo.altmae@mnt.ee
Mart Aus Tallinna eksamineerija 6201200 mart.aus@mnt.ee
Mikk Sossi Tallinna eksamineerija 6201200 mikk.sossi@mnt.ee
Asso Vendel Tallinna eksamineerija 6201200 asso.vendel@mnt.ee
Erki Rahamägi Tallinna eksamineerija 6201200 erki.rahamagi@mnt.ee
Raivo Orunurm Tallinna eksamineerija 6201200 raivo.orunurm@mnt.ee
Mihhail Kotov Tallinna eksamineerija 6201200 mihhail.kotov@mnt.ee
Ivan Skorobogatov Tallinna eksamineerija 6201200 ivan.skorobogatov@mnt.ee
Rainis Unt Tallinna eksamineerija 6201200 rainis.unt@mnt.ee
Mati Laeks Tallinna eksamineerija 58226098 mati.laeks@mnt.ee
Ardi Jalak Tartu eksamineerija 6201200 ardi.jalak@mnt.ee
Kuulo Kade Tartu eksamineerija 6201200 kuulo.kade@mnt.ee
Tiit Tali Tartu eksamineerija 6201200 tiit.tali@mnt.ee
Veikko Kiisk Tartu eksamineerija 6201200 veikko.kiisk@mnt.ee
Kusti Org Viljandi eksamineerija 6201200 kusti.org@mnt.ee
Mart Meltsov Võru eksamineerija 6201200 mart.meltsov@mnt.ee
Pille Poks peaspetsialist 6304883 53088037 pille.poks@mnt.ee
Urmi Pass peaspetsialist 6304835 5529882 urmi.pass@mnt.ee

Ennetustöö osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Solveig Edasi ekspert osakonnajuhataja ülesannetes 53028222 solveig.edasi@mnt.ee
Kai Kuuspalu ekspert 7383854 53305604 kai.kuuspalu@mnt.ee
Sirli Tallo ekspert 4355637 53402691 sirli.tallo@mnt.ee
Diana Okas ekspert 3258725 56671000 diana.okas@mnt.ee
Reesi Efert ekspert 7383853 53733489 reesi.efert@mnt.ee
Marika Luik ekspert 56156709 marika.luik@mnt.ee
Eve-Mai Valdna ekspert 6119353 5078232 eve-mai.valdna@mnt.ee
Kerli Tallo ekspert 55681491 kerli.tallo@mnt.ee
Katrin Kärner-Rebane ekspert 5139479 Katrin.Karner-Rebane@mnt.ee
Gerli Grünberg ekspert 53054499 gerli.grynberg@mnt.ee
Darja Lukašenko-Tšistotin ekspert 53365592 darja.lukasenko@mnt.ee
Liis Sepp ekspert 6119349 56838533 liis.sepp@mnt.ee
Kristi Juhkam peaspetsialist 6119396 53080161 kristi.juhkam@mnt.ee

Klienditeenindusvaldkond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Tatjana Portnova klienditeenindusjuht 53314074 tatjana.portnova@mnt.ee
Mari-Jaana Adams e-teenuste kliendihaldur 6119413 53312088 mari-jaana.adams@mnt.ee

Infokeskus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Merike Leesment juhataja 6119359 58510676 merike.leesment@mnt.ee
Pille Madalik kliendiinfospetsialist 6201200 pille.madalik@mnt.ee
Kerli Roosna kliendiinfospetsialist 6201200 kerli.roosna@mnt.ee
Anastassia Pasetshnik kliendiinfospetsialist anastassia.pasetshnik@mnt.ee
Karin Tammemägi kliendiinfospetsialist 6201200 karin.tammemagi@mnt.ee
Janika Kirt kliendiinfospetsialist 6201200 janika.kirt@mnt.ee
Valerija Rjabkova kliendiinfospetsialist 6201200 valerija.rjabkova@mnt.ee
Kristel Satõlainen kliendiinfospetsialist 6201200 kristel.satolainen@mnt.ee
Jelena Penkina kliendiinfospetsialist 6201200 jelena.penkina@mnt.ee

Jõhvi teenindusbüroo

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Egon Lilleorg juhataja 5214728 egon.lilleorg@mnt.ee
Avo Uueküla juhtivspetsialist 6201200 avo.uuekyla@mnt.ee
Aleksander Kais juhtivspetsialist 6201200 aleksander.kais@mnt.ee
Anastassia Savina juhtivspetsialist 6201200 anastassia.savina@mnt.ee
Anna Safonenko Narva vanem 3576802 53084909 anna.safonenko@mnt.ee
Igor Lobanov Narva juhtivspetsialist 6201200 igor.lobanov@mnt.ee
Gelena Gusseva Narva vanemseptsialist 6201200 gelena.gusseva@mnt.ee
Raissa Kossenkova Narva vanemspetsialist 6201200 raissa.kossenkova@mnt.ee
Valmar Bild Rakvere vanem 53045032 valmar.bild@mnt.ee
Teet Tõevere Rakvere juhtivspetsialist 6201200 teet.toevere@mnt.ee
Lauri Lepler Rakvere juhtivspetsialist 6201200 lauri.lepler@mnt.ee
Madli Potti Rakvere vanem 51996842 madli.potti@mnt.ee
Ene Tedre Rakvere vanemspetsialist 6201200 ene.tedre@mnt.ee
Tiina Baidak Rakvere vanemspetsialist 6201200 tiina.baidak@mnt.ee
Irina Vaher vanemspetsialist 6201200 irina.vaher@mnt.ee
Helis Hal vanemspetsialist 3372681 helis.hal@mnt.ee
Eve Reiska vanemspetsialist 6201200 eve.reiska@mnt.ee

Pärnu teenindusbüroo

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Karin Linno juhataja 4477482 5201886 karin.linno@mnt.ee
Toomas Sõer Haapsalu ja Kärdla vanem 4731433 5055583 toomas.soer@mnt.ee
Inge Säkk Haapsalu vanemspetsialist 6201200 inge.sakk@mnt.ee
Külli Kiholane Haapsalu vanemspetsialist 6201200 kylli.kiholane@mnt.ee
Hilmar Märtson juhtivspetsialist 6201200 hilmar.martson@mnt.ee
Moonika Safronov juhtivspetsialist 6201200 moonika.safronov@mnt.ee
Marina Zaharova Kärdla vanemspetsialist 6201200 marina.zaharova@mnt.ee
Marika Magus Kuressaare vanemspetsialist 6201200 marika.magus@mnt.ee
Karol Sulg Kuressaare juhtivspetsialist 6201200 karol.sulg@mnt.ee
Ivar Koppel Kuressaare juhtivspetsialist 6201200 ivar.koppel@mnt.ee
Rutt Jamnes vanemspetsialist 6201200 rutt.jamnes@mnt.ee
Kristel Reinsalu vanemspetsialist 6201200 kristel.reinsalu@mnt.ee
Asta Teplenkov vanemspetsialist 6201200 asta.teplenkov@mnt.ee
Aino Heinaste vanemspetsialist 6201200 aino.heinaste@mnt.ee
Katrin Verte peaspetsialist 6201200 katrin.verte@mnt.ee
Ege Näkk spetsialist 6201200 ege.nakk@mnt.ee

Tallinna teenindusbüroo

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Kaie Rebane juhataja 5215033 kaie.rebane@mnt.ee
Lauri Abel juhataja asetäitja 53302497 lauri.abel@mnt.ee
Mait Metsaots juhtivspetsialist 6201200 mait.metsaots@mnt.ee
Tiit Palmoks juhtivspetsialist 6201200 tiit.palmoks@mnt.ee
Vahur Pormeister juhtivspetsialist 6201200 vahur.pormeister@mnt.ee
Andrei Leoško juhtivspetsialist 6201200 andrei.leosko@mnt.ee
Ingemar Arusoo juhtivspetsialist 6201200 ingemar.arusoo@mnt.ee
Sergei Potjomkin juhtivspetsialist 6201200 sergei.potjomkin@mnt.ee
Villu Sepri Paide ja Rapla vanem 53268510 villu.sepri@mnt.ee
Tõnu Siidam Paide juhtivspetsialist 6201200 tonu.siidam@mnt.ee
Kaja Arula Paide vanemspetsialist 6201200 kaja.arula@mnt.ee
Elli Elva-Päll peaspetsialist 6201200 elli.elva@mnt.ee
Helve Pant peaspetsialist 6201200 helve.pant@mnt.ee
Tiina Klementi peaspetsialist 6201200 tiina.klementi@mnt.ee
Ülle Jantson peaspetsialist 6201200 ylle.jantson@mnt.ee
Heino Jõgisoo Rapla juhtivspetsialist 6201200 heino.jogisoo@mnt.ee
Indrek Heiskonen Rapla juhtivspetsialist 6201200 indrek.heiskonen@mnt.ee
Aado Meltsas Saue juhtivspetsialist 6201200 aado.meltsas@mnt.ee
Vahur Piht Saue juhtivspetsialist 6201200 vahur.piht@mnt.ee
Kaidi Raudsepp Saue peaspetsialist 6201200 kaidi.raudsepp@mnt.ee
Moonika Kõva Saue vanemspetsialist 6201200 moonika.kova@mnt.ee
Kristiina Tikenberg Saue vanemspetsialist 6201200 kristiina.tikenberg@mnt.ee
Ülle Puström Saue vanemspetsialist 6201200 ylle.pustrom@mnt.ee
Angela Kuusk Saue vanemspetsialist 6201200 angela.kuusk@mnt.ee
Eve Toiger Saue vanemspetsialist 6201200 eve.toiger@mnt.ee
Külliki Trepp Saue vanemspetsialist 6201200 kylliki.trepp@mnt.ee
Ruth Pikkoja vanemspetsialist 6201200 ruth.pikkoja@mnt.ee
Violetta Gloria Dmitrieva vanemspetsialist 6201200 violetta.dmitrieva@mnt.ee
Reili Kuller vanemspetsialist 6201200 reili.kuller@mnt.ee
Silvi Nõu vanemspetsialist 6201200 silvi.nou@mnt.ee
Maire Suik vanemspetsialist 6201200 maire.suik@mnt.ee
Saima Sepp vanemspetsialist 6201200 saima.sepp@mnt.ee
Valentina Koort vanemspetsialist 6201200 valentina.koort@mnt.ee
Anne Roosi vanemspetsialist 6201200 anne.roosi@mnt.ee
Ene Karolin vanemspetsialist 6201200 ene.karolin@mnt.ee
Leida Ojala vanemspetsialist 6201200 leida.ojala@mnt.ee
Anu Veedla vanemspetsialist 6201200 anu.veedla@mnt.ee
Niina Trus vanemspetsialist 6201200 niina.trus@mnt.ee
Ulvi Koosapoeg vanemspetsialist 6201200 ulvi.koosapoeg@mnt.ee
Liina Vöörmann vanemspetsialist 6201200 liina.voormann@mnt.ee
Anastassia Rotnova vanemspetsialist 6201316 anastassia.rotnova@mnt.ee
Olga Birjukova vanemspetsialist 6201200 olga.birjukova@mnt.ee
Jekaterina Samoilova vanemspetsialist 6201200 jekaterina.samoilova@mnt.ee
Krista Keerd vanemspetsialist 6201200 krista.keerd@mnt.ee
Õie Liiksmann vanemspetsialist 6201200 oie.liiksmann@mnt.ee
Eneli Kalam vanemspetsialist 6201200 eneli.kalam@mnt.ee
Krista Ventsel vanemspetsialist 6201200 krista.ventsel@mnt.ee
Krista Mardisoo vanemspetsialist 6201200 krista.mardisoo@mnt.ee
Kaisa Siitas vanemspetsialist 6201200 kaisa.siitas@mnt.ee
Angela Luik vanemspetsialist 6201200 angela.luik@mnt.ee

Tartu teenindusbüroo

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Lembit Sokk juhataja asetäitja 4354670 5187357 lembit.sokk@mnt.ee
Demo Dorbek Jõgeva juhtivspetsialist 6201200 demo.dorbek@mnt.ee
Martin Meltsas Jõgeva juhtivspetsialist 6201200 martin.meltsas@mnt.ee
Peep Västrik juhtivspetsialist 6201200 peep.vastrik@mnt.ee
Einar Kenn juhtivspetsialist 6201200 einar.kenn@mnt.ee
Madis Tampere juhtivspetsialist 6201200 madis.tampere@mnt.ee
Eduard Aan juhtivspetsialist 6201200 eduard.aan@mnt.ee
Martin Elmet juhtivspetsialist 6201200 martin.elmet@mnt.ee
Nadežda Vaarik peaspetsialist 6201200 nadezda.vaarik@mnt.ee
Helge Varik peaspetsialist 6201200 helge.varik@mnt.ee
Anneli Luts peaspetsialist 6201200 anneli.luts@mnt.ee
Kristi Ernits peaspetsialist 6201200 kristi.ernits@mnt.ee
Teet Novek Põlva juhtivspetsialist 6201200 teet.novek@mnt.ee
Õnnela Rohtla Põlva vanemspetsialist 6201200 onnela.rohtla@mnt.ee
Aivar Tumanov Valga juhtivspetsialist 6201200 aivar.tumanov@mnt.ee
Ralf Rosenberg Valga juhtivspetsialist 6201200 ralf.rosenberg@mnt.ee
Tiina Merbach vanemspetsialist 6201200 tiina.merbach@mnt.ee
Katri Minski vanemspetsialist 6201200 katri.minski@mnt.ee
Galina Tuisk vanemspetsialist 6201200 galina.tuisk@mnt.ee
Halja Kruus vanemspetsialist 6201200 halja.kruus@mnt.ee
Katrin Tellismäe vanemspetsialist 6201200 katrin.tellismae@mnt.ee
Anneli Pärn vanemspetsialist 6201200 anneli.parn@mnt.ee
Inga Gutmann vanemspetsialist 6201200 inga.gutmann@mnt.ee
Katrin Trumm vanemspetsialist 6201200 katrin.trumm@mnt.ee
Aile Lepik vanemspetsialist 6201200 aile.lepik@mnt.ee
Valdek Pajur Viljandi juhtivspetsialist 6201200 valdek.pajur@mnt.ee
Peeter Kohv Viljandi juhtivspetsialist 6201200 peeter.kohv@mnt.ee
Tiiu Läne Viljandi vanemspetsialist 6201200 tiiu.lane@mnt.ee
Katrina Kill Viljandi vanemspetsialist 6201200 katrina.kill@mnt.ee
Ave Peterson Viljandi vanemspetsialist 6201200 ave.peterson@mnt.ee
Armald Jõgeva Võru ja Põlva vanem 53268382 armald.jogeva@mnt.ee
Ago Avans Võru juhtivspetsialist 6201200 ago.avans@mnt.ee
Sander Jürgenson Võru juhtivspetsialist 6201200 sander.jyrgenson@mnt.ee
Peeter Oru Võru juhtivspetsialist 6201200 peeter.oru@mnt.ee

Ühistranspordiosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Kirke Williamson juhataja 53012863 kirke.williamson@mnt.ee
Neeme Raud analüütik 5087764 neeme.raud@mnt.ee
Aini Proos juhtivekspert 6361124 58500476 aini.proos@mnt.ee
Mika Männik juhtivekspert 6361119 5258991 mika.mannik@mnt.ee
Kelli Toime juhtivekspert 6361121 kelli.toime@mnt.ee
Pille Pikner peaspetsialist 6119386 58848182 pille.pikner@mnt.ee
Juli-Ann Siimpoeg peaspetsialist 6361120 juli-ann.siimpoeg@mnt.ee

Ühistranspordi järelevalve talitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Ahto Pahk juhataja 51990917 ahto.pahk@mnt.ee
Ene Pill juhtivekspert 58189755 ene.pill@mnt.ee
Rivo Pärn peaspetsialist 58191732 rivo.parn@mnt.ee
Ruslan Serov peaspetsialist 58856640 ruslan.serov@mnt.ee
Urmas Hellamaa peaspetsialist 58609448 urmas.hellamaa@mnt.ee
Juri Petruhhin peaspetsialist 53826827 juri.petruhhin@mnt.ee
Ethel Käpa peaspetsialist 59196024 ethel.kapa@mnt.ee
Tiit Keppart peaspetsialist 55546455 tiit.keppart@mnt.ee
Ülle Fedik peaspetsialist 58628227 ylle.fedik@mnt.ee
Tõnis Adra peaspetsialist 58628356 tonis.adra@mnt.ee
Kristo Jõks peaspetsialist 58506128 kristo.joks@mnt.ee
Riina Ilsen peaspetsialist 58628356 riina.ilsen@mnt.ee

Sõidukite registriosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Martti Kangur juhataja 6201304 martti.kangur@mnt.ee
Kaisa Piirsoo peaspetsialist 6201236 59817142 kaisa.piirsoo@mnt.ee
Sulev Vill peaspetsialist 6201225 5087738 sulev.vill@mnt.ee
Heli Kornit peaspetsialist 6201256 58503898 heli.kornit@mnt.ee
Eda Kotkas peaspetsialist 6201323 58507512 eda.kotkas@mnt.ee
Aime Parve peaspetsialist 6201216 53044343 aime.parve@mnt.ee
Märten Surva peaspetsialist 6201218 5151977 marten.surva@mnt.ee
Jekaterina Buzdugan peaspetsialist 6201346 54004631 jekaterina.buzdugan@mnt.ee

Tehnoosakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Jürgo Vahtra juhataja 6201251 53268406 jurgo.vahtra@mnt.ee
Mart Linna ekspert 58516918 mart.linna@mnt.ee
Rait Parve juhtivekspert 6201343 53018478 rait.parve@mnt.ee
Riina Samelselg peaspetsialist 6201245 riina.samelselg@mnt.ee
Jana Baljutis-Kütt peaspetsialist 6201332 53065636 jana.kytt@mnt.ee
Jaak Valter Lõhmuspuu tüübikinnituse ekspert 6201200 jaak.lohmuspuu@mnt.ee
Mario Saarpere tüübikinnituse ekspert 6201200 mario.saarpere@mnt.ee
Vello Löper tüübikinnituse ekspert 6201250 vello.loper@mnt.ee
Toomas Hark tüübikinnituse ekspert 6201248 toomas.hark@mnt.ee
Tarmo Koor tüübikinnituse ekspert 6201210 tarmo.koor@mnt.ee
Rain Pomerants tüübikinnituse ekspert 6201235 rain.pomerants@mnt.ee
Natalja Lihhopoi tüübikinnituse ekspert 6201334 natalja.lihhopoi@mnt.ee
Alar Hansov tüübikinnituse peaspetsialist 6201337 alar.hansov@mnt.ee
Helari Holm ülevaatuse ekspert 6201239 53044572 helari.holm@mnt.ee
Carl Joosep Piirfeldt ülevaatuse ekspert 6201274 58504592 CarlJoosep.Piirfeldt@mnt.ee