Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Taristu arendamise osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Andres Urm juhataja 5179693 andres.urm@mnt.ee
Ants Jürjen investeeringute ja teehoiukava juhtivekspert 5114416 ants.jyrjen@mnt.ee
Tõnis Tagger juhtivspetsialist 6119363 53735934 tonis.tagger@mnt.ee
Janno Vilberg liiklusohtlike kohtade koordinaator 3258726 5144925 janno.vilberg@mnt.ee
Arge Kuuder peaspetsialist 6119388 arge.kuuder@mnt.ee
Liivika Sarapu tehniline assistent 51990223 liivika.sarapu@mnt.ee

Keskkonnatalitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Villu Lükk juhataja 6119368 villu.lykk@mnt.ee
Kristi Olt peaspetsialist 6119372 5208169 kristi.olt@mnt.ee

Projekteerimise talitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Mart Michelis juhataja 6119385 5069421 mart.michelis@mnt.ee
Elle Tamm projektijuht 6119384 elle.tamm@mnt.ee
Marge Kelgo projektijuht 53499226 marge.kelgo@mnt.ee
Anni Luht projektijuht 5090807 anni.luht@mnt.ee
Kaie Kruusmaa projektijuht 58805076 kaie.kruusmaa@mnt.ee
Tiit Vunk projektijuht 7408107 59185199 tiit.vunk@mnt.ee
Margus Viiklepp projektijuht 6119370 56840511 margus.viiklepp@mnt.ee
Ave Kallo projektijuht 55944304 ave.kallo@mnt.ee

Projekteerimisnõuete ja liikluskorralduse arendustalitus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Janno Sammul juhataja 6119347 janno.sammul@mnt.ee
Kristjan Duubas intelligentsete transpordisüsteemide arendusjuht 5034639 kristjan.duubas@mnt.ee
Erik Vahemäe liikluskorralduse ekspert 55526826 erik.vahemae@mnt.ee
Ergo Tammel liikluskorralduslike nõuete koordinaator 6119415 56458379 ergo.tammel@mnt.ee
Mari-Liis Sepp projektijuht 58502984 mari-liis.sepp@mnt.ee

Riskijuhtimine

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Mihkel Mäeker riskijuht 58518233 mihkel.maeker@mnt.ee
Margit Rosenberg sisekontrolör 57878009 margit.rosenberg@mnt.ee