Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Liiklusjuhtimiskeskus

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Siim Vaikmaa juhataja 6119380 5159582 siim.vaikmaa@mnt.ee
Marko Jürimaa erivedude koordinaator 6119325 marko.jurimaa@mnt.ee
Julia Uvarova liiklusjuht 6120100 julia.uvarova@mnt.ee
Kätlin Aaslaid liiklusjuht 6201200 katlin.aaslaid@mnt.ee
Lauri Leppik liiklusjuht 6120100 lauri.leppik@mnt.ee
Hannu Ploompuu teeinfo analüütik 58517609 hannu.ploompuu@mnt.ee
Theodor Vegmann teeseadmete ekspert 6120100 theodor.vegmann@mnt.ee

Riskijuhtimine

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Mihkel Mäeker riskijuht 58518233 mihkel.maeker@mnt.ee
Margit Rosenberg sisekontrolör 57878009 margit.rosenberg@mnt.ee