Kontaktid

NB! Palume meie teenindussaalis hoida distantsi. Büroo uksel on märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv. Teenindame esmajärjekorras broneeringutega kliente. Broneeringuta klientidel palume arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et tuleb oodata väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja saab broneerida siin: https://broneering.mnt.ee/.

 

Maanteeameti liiklusregistri teenindusbürood leiab siit.

 

Kliendiinfo telefon: 620 1200

 


Maanteeameti teedevaldkonna esindused

 

Haapsalu esindus
Tallinna mnt 70
90401 Haapsalu
Jõgeva esindus
Jaama 2
Jõgeva 48305
Jõhvi esindus
Pargi 54
Jõhvi 41537
Kuressaare esindus
Marientali tee 27
Kuressaare 93820
Kärdla esindus
Posti 4
Kärdla 92413
Paide esindus
Ringtee 4
Paide 72720
Põlva esindus
Keldrikaela tee 2
Mammaste küla
63211 Põlvamaa 
Pärnu esindus
Suur-Posti 20
80017 Pärnu
Rakvere esindus
Vallikraavi 2
44306 Rakvere
Rapla esindus
Tallinna mnt 14
79514 Rapla
Tallinna esindus (peamaja)
Teelise 4
10916 Tallinn

Tallinna esindus
Heli 6
12618 Tallinn

Tartu esindus
Veski 23
51005 Tartu
Valga esindus
Tartu 6
Valga 68206
Viljandi esindus
Pargi 3a
71020 Viljandi
Võru esindus
Räpina 5a
65608 Võru

 

Lõuna teehoiu osakond

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Janar Taal juhataja 5238085 janar.taal@mnt.ee
Raul Goos liikluskorraldaja (Põlva- ja Võrumaa) 53435935 raul.goos@mnt.ee
Raul Tammela liikluskorraldaja (Jõgeva- ja Valgamaa) 5256117 raul.tammela@mnt.ee
Jüri Paris liikluskorraldaja (Tartumaa) 58514767 jyri.paris@mnt.ee
Ivar Unt korrashoiu projektijuht (Valgamaa) 5284217 ivar.unt@mnt.ee
Tõnis Pleksepp korrashoiu projektijuht (Põlvamaa) 7998452 5049947 tonis.pleksepp@mnt.ee
Urmas Ilves korrashoiu projektijuht (Jõgevamaa) 7762062 5100518 urmas.ilves@mnt.ee
Vello Kivineem korrashoiu projektijuht (Tartumaa) 53021887 vello.kivineem@mnt.ee
Uno Püvi korrashoiu projektijuht (Võrumaa) 7827315 5133241 uno.pyvi@mnt.ee
Priit Veeroja sillainsener 54005358 priit.veeroja@mnt.ee
Kaarel Kaine ehituse projektijuht 53484214 kaarel.kaine@mnt.ee
Toomas Tõnurist ehituse juhtivinsener 56664671 toomas.tonurist@mnt.ee
Antti-Armin Pärna ehituse projektijuht 53048415 antti-armin.parna@mnt.ee
Raimo Kivi ehituse projektijuht 53335340 raimo.kivi@mnt.ee
Rao Jürison korrashoiu juhtivinsener 7408135 5162174 rao.jyrison@mnt.ee
Siim Remmelgas ehituse projektijuht 5082585 siim.remmelgas@mnt.ee
Tasu Prangli ehituse projektijuht 5120778 tasu.prangli@mnt.ee
Margus Kelder ehituse projektijuht 58170526 margus.kelder@mnt.ee
Janek Tammoja ehituse projektijuht 58130110 janek.tammoja@mnt.ee
Gened Sander ehituse projektijuht 56480795 gened.sander@mnt.ee

Riskijuhtimine

Nimi Ametinimetus Telefon Mobiiltelefon E-post
Mihkel Mäeker riskijuht 58518233 mihkel.maeker@mnt.ee
Margit Rosenberg sisekontrolör 57878009 margit.rosenberg@mnt.ee