Tööpakkumised

Otsime oma meeskonda asjatundlikku ja pühendunud Jõhvi teenindusbüroo Rakvere juhtivspetsialisti  (sõidukite registreerimiseelne ülevaataja, tähtajaline töökoht)

kelle põhiülesanneteks on büroo põhimäärusest tulenevate ülesannete täitmine sõiduki, mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise laeva ja jeti registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrollimisel ning sõidukitega seotud registritoimingute teostamisel. Lisaülesanneteks päringutele vastamine ning juhtimisõiguse ja juhilubadega seotud toimingud.

Sobilikul kandidaadil on:

  • vähemalt keskharidus;
  • soovitavalt eelnev liikluse või autondusega seotud töökogemus;
  • B-kategooria juhtimisõigus;
  • hea kontoritarkvara MS Office kasutamisoskus
  • väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • ausus, täpsus, korrektsus, koostööoskus ja soov tagada head klienditeenindust.

Tulevaselt kolleegilt ootame tasakaalukust ja sõbralikkust ning teistele eeskujuks olevat liikluskäitumist, otsustus-ja vastutusvõimet, väga head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust, kõrget pingetaluvust ning orienteeritust tulemuste saavutamisele.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tehnoülevaatajana või keskeriharidus autode ja nende ehituse erialal.

Pakume kaasaegseid töövahendeid ja metoodikaid ning enesearendamise võimalust üle-eestilises liiklemise ja transpordi erinevaid tegevusvaldkondi koondavas riigiasutuses. Asjatundlik ja toetav meeskond aitab saavutada parimaid tulemusi ning tehtud töö saab väärilise tunnustuse.

Töökoht asub Rakveres aadressil Vallikraavi 2.

Töötasu 1200 eurot kuus.

Palume CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 07.10.2018 CV-Keskuse või CV-Online personaliotsinguportaali kaudu või Maanteeameti personaliosakonna e-posti aadressil konkurss@mnt.ee. Lisainfo: Maanteeameti Jõhvi teenindusbüroo juhataja telefonil 521 4728 või e-postiaadressil egon.lilleorg@mnt.ee.