Homsest algavad rekonstrueerimistööd Aruküla–Kostivere teelõigul

2. september 2020 - 9:36

Neljapäeval, 03.09.2020 alustatakse Aruküla–Kostivere km 0–6,1 rekonstrueerimistöödega ning rajatakse puuduvad jalg- ja jalgrattatee osad Aruküla–Kostivere maantee algusest kuni Aruküla mõisani ja peale Aruküla raudteeülesõitu Laane teeni.

Sel nädalal alustatakse olemasoleva sõidutee asfaltkatte freesimistöödega, mistõttu suletakse lõiguti üks sõidusuund. Liiklust reguleeritakse fooride ja liiklusreguleerijatega.

Suurem liikluskorralduse muudatus ootab ees järgmise nädala alguses, kui alustatakse vana tee väljakaeve töödega ning Aruküla mõisast kuni Jaama tänavani suletakse Tallinna maantee. Ümbersõit on ette nähtud Männiku tee ja Jaama tänava kaudu.

Töid teeb Nordecon AS ja omanikujärelevalvet P.P. Ehitusjärelevalve.

Tegemist on Maanteeameti ja Raasiku Vallavalituse ühishankega. Tööde kogumaksumus on 1 499 400 eurot, millest Maanteeameti tasub 1 392 300 eurot. Raasiku Vallavalitsus rahastab jalg- ja jalgrattateede ehitust 107 100 euroga.

Ehitustööd lõppevad detsembris.

Palume liiklejatel olla tähelepanelikud, järgida liikluskorraldusvahendeid ning sõitude planeerimisel varuda lisaaega, sest teelõigu läbimine võib võtta tavalisest rohkem aega. Täpsemat infot liikluskorralduse ja -piirangute kohta leiab www.tarktee.ee.

Veel uudiseid samal teemal

23.10.2020

Väo liiklussõlmes uued liikluskorralduse muudatused

Alates 25. oktoobrist 2020 on Narva poolt tulles Tallinna–Narva maanteel Väo liiklussõlme jõudes linna sisenemine suunatud uuele teeosale. Muutub eelkõige see, et linna sisenejad ei pea Tallinna–Narva maanteel enam foori ...Loe edasi
05.10.2020

Maanteeamet ja Nordecon sõlmisid lepingu Tallinna–Narva maantee Sillamäe linna lõigu ümberehitustöödeks

Maanteeamet ja Nordecon AS sõlmisid lepingu Tallinna–Narva maantee km 184,7–187,5 Sillamäe linna lõigu ümberehitustöödeks. Tööde maksumus on 3,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd lõppevad 2021. aasta lõpuks. Töid tehakse ...Loe edasi
02.09.2020

Eesti-Vene piiriülese koostööprojektiga korrastati 14 kilomeetrit Setomaa teid

Täna, 02. septembril 2020 avati Eesti-Vene piiriülese koostööprojekti SME ACCESS raames remonditud ja mustkatte saanud kruusatee teelõigud Setomaal. SME ACCESS projekti raames remonditi ja viidi katte alla 9,3 kilomeetrit Värska–Ulitina ...Loe edasi