Maanteeameti Rakvere, Jõhvi ja Narva teenindusbürood on esmaspäevast jälle avatud

4. september 2020 - 11:40
Büroo

Alates esmaspäevast, 7. septembrist on Maanteeameti Rakvere, Jõhvi ja Narva teenindusbürood taas avatud ja jätkame sõidueksamite vastuvõtmisega.

Narva ja Rakvere bürood on avatud esmaspäeval kell 9.00-17-00. Jõhvi teenindusbüroo on avatud sel päeval kell 9.00-12.00, kuna piirkonnas toimuvad elektri alajaama tööd.

Nakkusohu vähendamiseks on Maanteeameti büroode uksel märgitud maksimaalne ruumis viibivate klientide arv ning teenindatakse esmajärjekorras neid, kellel on teenindusaeg broneeritud. Broneeringuta klientidel tuleb arvestada, et ooteaeg võib olla pikk ja võimalik, et peab ootama väljas. Registreerimiseelne kontroll toimub ainult broneeringu alusel. Aja teenindusbüroo külastamiseks saab broneerida siin.

Büroode sulgemise tõttu jäi ära 468 sõidueksamit ja 162 teooriaeksamit. Maanteeamet:

  1. helistab neile, kelle teooriaeksam jäi ära, et leppida kokku uus eksamiaeg.
  2. edastab neile, kelle sõidueksam tühistati, lähiajal e-kirjaga uue eksami toimumise aja. Pakutud aega saab muuta Maanteeameti e-teeninduses, kui teooriaeksam kehtib.
  3. helistab neile, kelle teooriaeksam aegus viimase kahe nädala jooksul, et ta sõidueksamile registreerida.

A-kategooria ning rasketehnika eksamitele saab registreerida läbi autokooli.

Vähimagi kahtluse korral, st kui tunnete ennast haiglaselt, olete viibinud riskipiirkonnas või on olnud nakatunutega kokkupuute kahtlus, palume planeeritud külastuse kindlasti edasi lükata.

Maanteeamet sulges 25. augustil Rakvere, Jõhvi ja Narva teenindusbürood, kuna töötajad andsid positiivse COVID-19 proovi. 

Veel uudiseid samal teemal

Büroo
09.10.2020

Digitaalse sõidumeeriku juhikaardid jõuavad täna Tallinna

Täna kell 16.30 jõuavad sõidumeeriku juhikaardid Tallinna ja pärast seda Saue teenindusbüroosse. Teistesse büroodesse jõuavad kaardid kulleriga esmaspäeva (12.10) jooksul. Kaardile peab selle tellinud isik ise järgi tulema või volitama ...Loe edasi
E-teenindus
25.08.2020

Maanteeameti Rakvere, Jõhvi ja Narva bürood on suletud

Maanteeamet sulges Rakvere, Jõhvi ja Narva teenindusbürood, kuna töötajad andsid positiivse COVID-19 proovi. Võtame ühendust kõigi teadaolevate isikutega, kes meie töötajatega pikema aja jooksul kokku puutusid ning teeme tihedat koostööd ...Loe edasi
Teenindusbüroo
09.04.2020

Maanteeameti jätkab klientide teenindamist kontaktivabalt

Tänaseks on võimalik kontaktivabalt või minimaalse kontaktiga osutada enamikke Maanteea meti teenuseid. Nakkusohu vähendamiseks on alates eriolukorra algusest klientidele postiga koju saadetud rohkem kui 14 000 dokumenti (näiteks juhiload ja ...Loe edasi