Maanteeameti Rapla esinduses toimuvad muudatused

27. mai 2016 - 0:00

Alates 01. juunist on eelbroneeringute alusel võimalik Raplas sooritada raskevoetehnika sõidueksamit, raskeveotehnika registreerimiseelset ülevaatust ja nende arvele võtmist ning teooriaeksamit.

Pakutavaid teenuseid saab kasutada eelbroneeringute alusel:

  • Raskeveotehnika sõidueksamitele broneerimiseks palume helistada numbril 6501080.
  • Registreerimiseelse ülevaatuse broneerimine on võimalik kasutades Maanteeameti broneerimiskeskkonda https://broneering.mnt.ee/.
  • Teooriaeksamiteks saab aja broneerida e-teeninduse vahendusel www.mnt.ee.

Ülejäänuid teenuseid on võimalik teostada Maanteeameti e-teeninduskanalis või lähimas sobivas teenindusbüroos Sauel, Paides või Tallinnas. Aja kokkuhoiuks ja teenuse kvaliteedi tagamiseks palume teil kasutada eelbroneerimist. 

Maanteeameti Rapla esinduses aadressil Savi tänav 4 on olemas kliendiarvuti, kus on võimalik teha toiminguid e-teeninduskanali vahendusel ja broneerida sobiv aeg büroo külastuseks. 

Alates 14. juunist kolib Maanteeameti esindus Raplas uuele aadressile Tallinna mnt 14. Ka uues asukohas on olemas kliendiarvuti.

Täiendav info
Merit Mähar
Maanteeamet
Avalike suhete osakond
merit.mahar@mnt.ee
+372 5192 8743

Veel uudiseid samal teemal

Tallinna büroo
27.12.2019

Aeguma hakkav digitaalse sõidumeeriku kaart uuenda juba täna

Seoses kaarditootja vahetumisega võib veebruaris lühiajaliselt katkeda nende tootmine ning on võimalik, et pärast 29.01.2020 taotletud kaartide tarne viibib. Seetõttu soovitame aeguva kaardi kehtivusaega juba täna pikendada. Uus kaart hakkab ...Loe edasi
Parkivad autod
16.04.2019

Maanteeamet hakkab eraparklatele väljastama sõidukiomanike andmeid

Lähtuvalt 15.01.2019 jõustunud Tallinna Ringkonnakohtu otsusest väljastab Maanteeamet kokkulepitud tingimustele vastavatele eraparklatele sõiduki omaniku või vastutava kasutaja andmed, kui sõidukiga on rikutud parkimistingimusi ettevõtte hallatavas parklas. Maanteeamet väljastab eraparklale sõidukiomaniku ...Loe edasi
Maanteeameti teenindusbüroo
09.01.2019

Kui rahvastikuregistris puudub täpne elukoha aadress, siis võib Maanteeameti teenuste kasutamine olla häiritud

Maanteeameti teenuste kasutamisel võib esineda häireid isikutel, kelle elukoht oli veel 1. jaanuaril 2019 registreeritud omavalitsuse täpsusega. Lähtuvalt Siseministeeriumi üleskutsest tuli oma täpne elukoht registreerida kõigil neil inimestel, kellel oli ...Loe edasi