Maanteeameti Rapla teenindusbüroo on septembrist avatud kolmel päeval nädalas uuel aadressil

30. august 2016 - 0:00

Alates 6. septembrist on Maanteeameti Rapla teenindusbüroo avatud kolmel päeval nädalas: teisipäeval, neljapäeval ja reedel, uuel aadressil, Tallinna mnt 14.

„Kohalike inimeste soovidele vastu tulles otsustasime hoida Rapla teenindusbürood avatuna praeguse kahe päeva asemel kolmel päeval. Nii saab olla kindel, et kõik soovijad jõuavad enda toimingud ära teha,“ selgitab Maanteeameti klienditeenindusjuht Anne Nurmik muudatusi.

Maanteeamet paikneb hetkel Raplas kahel aadressil: Maanteeameti teedevaldkonna esindus aadressil Viljandi mnt 92 ning liiklusregistri teenindusbüroo aadressil Savi tn 4. Alates 6. septembrist kolib Maanteeamet oma teenindusbüroo Rapla maavalitsuse majja, kus asub juba praegu teedeala esindus.

„Osutasime kolida, kuna kahte hoonet ei ole otstarbekas omada ning tihtipeale on ka klientidel tülikas nende vahel orienteeruda,“ põhjendab Nurmik.

Rapla maavalitsuse hoones on juba praegu esindatud näiteks Keskkonnaamet, Maa-amet, Politsei- ja Piirivalveamet, Sotsiaalkindlustusamet, Töötukassa jne.

Maanteeamet on eelnevatel aastatel ühe katuse alla viinud Kuressaare, Kärdla, Haapsalu ning Paide esindused ja liiklusregistri bürood. Lisaks on plaan seda teha sel aastal Viljandis.

Maanteeameti Rapla teenindusbüroos osutatakse järgnevaid teenuseid:

  • juhtimisõigusega seotud dokumentide vormistamine ning sõidukite liiklusregistri kannete muutmine, kui eelnevalt ei ole vaja teostada registreerimiseelset ülevaatust;
  • registreerimiseelne ülevaatus raskeveotehnikale ja haagistele eelneva broneeringu alusel;
  • B – kategooria sõidueksamid ja kõikide kategooriate teooriaeksamid.

Maanteeamet soovitab võimalusel sooritada tehingud nende e-teeninduse keskkonnas aadressil eteenindus.mnt.ee. Klient hoiab e-teeninduses kokku nii aega kui ka raha, kuna riigilõivud on 20% soodsamad.

Veel uudiseid samal teemal

Tallinna büroo
27.12.2019

Aeguma hakkav digitaalse sõidumeeriku kaart uuenda juba täna

Seoses kaarditootja vahetumisega võib veebruaris lühiajaliselt katkeda nende tootmine ning on võimalik, et pärast 29.01.2020 taotletud kaartide tarne viibib. Seetõttu soovitame aeguva kaardi kehtivusaega juba täna pikendada. Uus kaart hakkab ...Loe edasi
Parkivad autod
16.04.2019

Maanteeamet hakkab eraparklatele väljastama sõidukiomanike andmeid

Lähtuvalt 15.01.2019 jõustunud Tallinna Ringkonnakohtu otsusest väljastab Maanteeamet kokkulepitud tingimustele vastavatele eraparklatele sõiduki omaniku või vastutava kasutaja andmed, kui sõidukiga on rikutud parkimistingimusi ettevõtte hallatavas parklas. Maanteeamet väljastab eraparklale sõidukiomaniku ...Loe edasi
Maanteeameti teenindusbüroo
09.01.2019

Kui rahvastikuregistris puudub täpne elukoha aadress, siis võib Maanteeameti teenuste kasutamine olla häiritud

Maanteeameti teenuste kasutamisel võib esineda häireid isikutel, kelle elukoht oli veel 1. jaanuaril 2019 registreeritud omavalitsuse täpsusega. Lähtuvalt Siseministeeriumi üleskutsest tuli oma täpne elukoht registreerida kõigil neil inimestel, kellel oli ...Loe edasi