Maanteeameti Saaremaa teenindusbüroo uuendab lahtiolekuaegu

24. mai 2016 - 9:42
Kuressaare teenindusbüroo

Alates 06.06.2016 on Maanteeameti Kuressaare teenindusbüroo klientidele avatud teisipäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 09.00–17.00.

Maanteeameti lääne regiooni liiklusvaldkonna juhi Tarmo Vanamõisa sõnul on büroo lahtiolekuaegade muutus tingitud külastajate arvu vähenemisest kuude lõikes keskmiselt kuni 40% ja vajadusest tööprotsessi rohkem ette planeerida, arvestades klientide käitumisharjumusi ja tehtavaid tehinguid.

Üha enam kliente eelistab toiminguid sooritada Maanteeameti e-teeninduses, hoides nõnda kokku nii aega kui raha ja riigilõivud e-teeninduses on 20% soodsamad. 

Kõik töötajad ja seni pakutavad teenused jäävad saarele alles, aga tulenevalt töökorraldusest soovitab amet rohkem tähelepanu pöörata aegade broneerimisele teenuste kasutamiseks. Selleks oleme me lisanud broneeritavate aegade arvu ja see annab klientidele võimaluse teha oma toiming talle sobival ajal ja liigse ajakuluta. Broneeringuid saab teha tasuta, Maanteeameti kodulehel -  https://broneering.mnt.ee/ . Mida aktiivsemalt broneeringuid kasutatakse, seda rohkem saab büroo neid ka klientidele avada.

Kui soovitakse teostada sõidukile registreerimiseelset ülevaatust (vajalik eelkõige sõiduki esmakordselt Eesti registrisse kandmisel ja ümberehituse korral), siis tuleb aeg kokku leppida büroo telefonil 45 21 030. Eelneval kokkuleppel ei tule toimingu teostamist oodata. Kui traktori, liikurmasina, väikelaeva või alla 12-meetrise kogupikkusega laevaga ei ole võimalik sõita või tuua sõidukit teenindusbüroosse, siis võib büroo spetsialist kohale kutsuda. Teenindusbüroo spetsialisti kohalekutsumise korral tuleb tasuda riigilõivu 40 eurot iga ülevaatusele esitatud sõiduki/aluse eest. Spetsialisti kohalekutsumiseks palume samuti helistada. Eelnimetatud teenuste tellimiseks on büroos planeeritud esmaspäev ja neljapäev, mis ei välista teenuse osutamist vajadusel ka teistel päevadel.

Veel uudiseid samal teemal

Büroo
28.12.2020

Tänasest saab Maanteeameti teenindusbüroosid külastada vaid broneeringute alusel, Jõhvi teenindusbüroo on suletud

Maanteeamet sulgeb alates esmaspäevast, 28. detsembrist koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ajutiselt Jõhvi teenindusbüroo. Teisi büroosid saab külastada ainult broneeringute alusel. Külastuse aja saab broneerida siin. Jõhvi büroosse tellitud dokumentide väljastamiseks helistage ...Loe edasi
Büroo
08.12.2020

Maanteeametis eksameid tehes ja teenindusbürood külastades kanna maski

Lähtudes Vabariigi Valitsuse korraldusest tuleb Maanteeametis eksameid tehes ja teenindusbürood külastades kanda maski, et vähendada nakatumise ohtu. Palume klientidel maskid ise kaasa võtta ning need ette panna enne sõidueksami autosse ...Loe edasi
Büroo
09.10.2020

Digitaalse sõidumeeriku juhikaardid jõuavad täna Tallinna

Täna kell 16.30 jõuavad sõidumeeriku juhikaardid Tallinna ja pärast seda Saue teenindusbüroosse. Teistesse büroodesse jõuavad kaardid kulleriga esmaspäeva (12.10) jooksul. Kaardile peab selle tellinud isik ise järgi tulema või volitama ...Loe edasi