Maanteeameti Saaremaa teenindusbüroo uuendab lahtiolekuaegu

24. mai 2016 - 9:42
Kuressaare teenindusbüroo

Alates 06.06.2016 on Maanteeameti Kuressaare teenindusbüroo klientidele avatud teisipäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 09.00–17.00.

Maanteeameti lääne regiooni liiklusvaldkonna juhi Tarmo Vanamõisa sõnul on büroo lahtiolekuaegade muutus tingitud külastajate arvu vähenemisest kuude lõikes keskmiselt kuni 40% ja vajadusest tööprotsessi rohkem ette planeerida, arvestades klientide käitumisharjumusi ja tehtavaid tehinguid.

Üha enam kliente eelistab toiminguid sooritada Maanteeameti e-teeninduses, hoides nõnda kokku nii aega kui raha ja riigilõivud e-teeninduses on 20% soodsamad. 

Kõik töötajad ja seni pakutavad teenused jäävad saarele alles, aga tulenevalt töökorraldusest soovitab amet rohkem tähelepanu pöörata aegade broneerimisele teenuste kasutamiseks. Selleks oleme me lisanud broneeritavate aegade arvu ja see annab klientidele võimaluse teha oma toiming talle sobival ajal ja liigse ajakuluta. Broneeringuid saab teha tasuta, Maanteeameti kodulehel -  https://broneering.mnt.ee/ . Mida aktiivsemalt broneeringuid kasutatakse, seda rohkem saab büroo neid ka klientidele avada.

Kui soovitakse teostada sõidukile registreerimiseelset ülevaatust (vajalik eelkõige sõiduki esmakordselt Eesti registrisse kandmisel ja ümberehituse korral), siis tuleb aeg kokku leppida büroo telefonil 45 21 030. Eelneval kokkuleppel ei tule toimingu teostamist oodata. Kui traktori, liikurmasina, väikelaeva või alla 12-meetrise kogupikkusega laevaga ei ole võimalik sõita või tuua sõidukit teenindusbüroosse, siis võib büroo spetsialist kohale kutsuda. Teenindusbüroo spetsialisti kohalekutsumise korral tuleb tasuda riigilõivu 40 eurot iga ülevaatusele esitatud sõiduki/aluse eest. Spetsialisti kohalekutsumiseks palume samuti helistada. Eelnimetatud teenuste tellimiseks on büroos planeeritud esmaspäev ja neljapäev, mis ei välista teenuse osutamist vajadusel ka teistel päevadel.

Veel uudiseid samal teemal

Teenindusbüroo
09.04.2020

Maanteeameti jätkab klientide teenindamist kontaktivabalt

Tänaseks on võimalik kontaktivabalt või minimaalse kontaktiga osutada enamikke Maanteea meti teenuseid. Nakkusohu vähendamiseks on alates eriolukorra algusest klientidele postiga koju saadetud rohkem kui 14 000 dokumenti (näiteks juhiload ja ...Loe edasi
Tallinna büroo
27.12.2019

Aeguma hakkav digitaalse sõidumeeriku kaart uuenda juba täna

Seoses kaarditootja vahetumisega võib veebruaris lühiajaliselt katkeda nende tootmine ning on võimalik, et pärast 29.01.2020 taotletud kaartide tarne viibib. Seetõttu soovitame aeguva kaardi kehtivusaega juba täna pikendada. Uus kaart hakkab ...Loe edasi
Parkivad autod
16.04.2019

Maanteeamet hakkab eraparklatele väljastama sõidukiomanike andmeid

Lähtuvalt 15.01.2019 jõustunud Tallinna Ringkonnakohtu otsusest väljastab Maanteeamet kokkulepitud tingimustele vastavatele eraparklatele sõiduki omaniku või vastutava kasutaja andmed, kui sõidukiga on rikutud parkimistingimusi ettevõtte hallatavas parklas. Maanteeamet väljastab eraparklale sõidukiomaniku ...Loe edasi