Nüüd saab kasutada uut ja kaasaegset reisiplaneerijat

29. juuni 2020 - 10:47
Uus peatus.ee

Alates 26. juunist saab kasutada uut ja kaasaegset reisiplaneerijat aadressil https://peatus.ee/.  Vana kujundusega portaali saab soovi korral kasutada 30. septembrini.

Miks on uus reisiplaneerija parem kui varem?

  • Uut portaali saab kasutada nii arvutis kui telefonis, kuna lehe paigutus muutub vastavalt kasutatava seadme ekraani suurusele. Seetõttu suletakse lehekülg https://m.peatus.ee/.
  • Vanas portaalis sai reisi planeerida ainult kindlate peatuste vahel, uues saab reisi kavandada asukohtade vahel ja portaal pakub mõistlikumaid ümberistumistega reise.
  • Varem oli kasutuses kolm lehekülge: www.peatus.ee, Tartu linnaliinide leht http://tartu.peatus.ee/ ja mobiilivaade  https://m.peatus.ee/. Nüüd koondub kogu info ühte portaali, mille aadress on https://peatus.ee/.

Järk-järgult hakatakse antud reisiplaneerijasse lisama ka ühistranspordi reaalajaandmed. Esimesena lisatakse Pärnumaa ja Pärnu linna liinide reaalaja andmed.

Selleks, et uut reisiplaneerijat veelgi paremaks muuta, ootame tagasisidet siin.

Tegemist on Struktuurifondide toetatud projektiga. Projekti peamine eesmärk on muuta avaliku teenuste kasutamine lihtsamaks ja mugavamaks, et rohkem inimesi eelistaks auto asemel kasutada ühistransporti.

Veel uudiseid samal teemal

Buss
27.08.2020

Ida-Virumaa maakondlikel bussiliinidel sisene võimalusel sõidukisse keskmisest või tagumisest uksest

Selleks, et kaitsta bussijuhtide tervist, sisenevad reisijad nüüd Ida-Virumaa avalikel maakonnaliinidel bussi keskmisest või tagumisest uksest, kui bussil on rohkem uksi kui üks. Sõidukijuhtide kaitseks luuakse bussi sanitaartsoon esiuksest kuni ...Loe edasi
08.07.2020

KKK – kuidas toimib uus reisiplaneerija

Miks otsustati uuele reisiplaneerijale üle minna? Vanad rakendused peatus.ee ja m.peatus.ee oli ajale jalgu jäänud. Rakendustes esinesid vead ja tagasiside näitas, et kasutajatel ei olnud mugav seda kasutada. Rakenduse keerulise ...Loe edasi
Meri
03.07.2020

Väikesaarte ja mandri vahelist laevaliiklust hakkab korraldama AS Kihnu Veeteed

Maanteeamet sõlmis väikesaarte ja mandri vahelise laevaliikluse korraldamiseks lepingu ettevõttega AS Kihnu Veeteed. Lepingu kohaselt hakkab uus vedaja parvlaevaliiklust korraldama: alates 01.10.2020 Kihnu–Munalaid ning Munalaid–Manilaid liinidel; alates 02.02.2021 Sõru–Triigi liinil; ...Loe edasi