Täna, 5.mail alustatakse Kuressaare–Kihelkonna–Veere maanteel Kuressaare–Tõlli lõigu rekonstrueerimistöödega

5. mai 2020 - 0:00

Teelõigu rekonstrueerimise käigus freesitakse olemasolev kattekiht, rajatakse uued dreen- ja killustikukihid, ehitatakse uus bituumenstabiliseeritud alus ning kogu lõigule ehitatakse uus ühekihiline asfaltbetoonkate. Asendatakse kõik olemasolevad truubid ja liikluskorraldusvahendid.

Teelõigul asub 1959. aastal ehitatud Matu sild, mis tööde käigus rekonstrueeritakse. Samuti rajatakse Lahekülla valgustatud kergliiklustee. Ehitustööd kestavad viis kuud.

Teetööde käigus tuleb arvestada liikluspiirangutega vahetult töötsoonis ning ajal, mil tee on veel asfalteerimata. Matu silla remondi ajaks rajatakse ajutine ümbersõit olemasoleva silla kõrvalt. Töötsoonis on liikumiskiirus 30-50 km/h olenevalt tehtavatest töödest. Tööde ajal on vähemalt üks sõidusuund liiklejatele alati avatud. Liikluse reguleerimiseks kasutatakse foore või liiklusreguleerijaid.

Palume liiklejatel objekti läbimisel olla tavapärasest veelgi tähelepanelikumad ning jälgida liiklusreguleerijate märguandeid ja liikluskorraldusvahenditega kehtestatud liikluskorda.

Arvestades valitsuse kehtestatud eriolukorda, kinnitame, et ehitustööde tegijad järgivad Terviseameti poolt kehtestatud ohutusnõudeid ja juhiseid.

Objekti projekteerija oli Nordecon AS. Omanikujärelevalvet teostab OÜ Lindvill ja ehitustöid teeb AS TREV-2 Grupp. Tööde maksumus kokku on  2,7 miljonit eurot.

Täpsemat informatsiooni liikluspiirangute kohta vaata www.tarktee.ee.

Veel uudiseid samal teemal

Foto: Eesti Teed
22.05.2020

Praamiga Saaremaale ja tagasi mandrile liikudes tuleb arvestada teetöödega

Sõltuvalt ilmastikuoludest tehakse ajavahemikus 25.–28.05. ja 01.–04.06. Risti–Virtsu–Kuivastu–Kuressaare maantee Kirbla–Lihula–Tuudi teelõigul km 35–50 pindamistöid. Töö eesmärk on olemasoleva teekatte ilmastikukaitse- ja kulumiskihi taastamine. Töid tehakse kahel järjestikusel lõigul: Kirbla–Lihula lõigul ...Loe edasi
21.05.2020

Algab Narva ja Narva–Jõesuu vahelise teelõigu taastusremont

25. mail 2020 algab Narva – Narva-Jõesuu – Hiiemetsa teel Narva ja Narva-Jõesuu vahelisel lõigul km 6,9–11,6 taastusremont. Tööde käigus ehitatakse ümber ohutumaks kolm ristmikku, kus parandatakse nähtavust ning jalakäijatele ...Loe edasi
Praam
11.02.2020

Saaremaa ja Lääneranna valdade elanikud eelistavad püsiühenduse loomist üle suure väina

Maanteeameti tellitud uuringust selgus, et Saaremaa ja Lääneranna valdade elanikud pooldavad püsiühenduse ehk silla või tunneli loomist üle Suure väina. Muhu valla elanikud seda pigem ei soovi. 68% Saaremaa, 37% ...Loe edasi