Täna, 5.mail alustatakse Kuressaare–Kihelkonna–Veere maanteel Kuressaare–Tõlli lõigu rekonstrueerimistöödega

5. mai 2020 - 0:00

Teelõigu rekonstrueerimise käigus freesitakse olemasolev kattekiht, rajatakse uued dreen- ja killustikukihid, ehitatakse uus bituumenstabiliseeritud alus ning kogu lõigule ehitatakse uus ühekihiline asfaltbetoonkate. Asendatakse kõik olemasolevad truubid ja liikluskorraldusvahendid.

Teelõigul asub 1959. aastal ehitatud Matu sild, mis tööde käigus rekonstrueeritakse. Samuti rajatakse Lahekülla valgustatud kergliiklustee. Ehitustööd kestavad viis kuud.

Teetööde käigus tuleb arvestada liikluspiirangutega vahetult töötsoonis ning ajal, mil tee on veel asfalteerimata. Matu silla remondi ajaks rajatakse ajutine ümbersõit olemasoleva silla kõrvalt. Töötsoonis on liikumiskiirus 30-50 km/h olenevalt tehtavatest töödest. Tööde ajal on vähemalt üks sõidusuund liiklejatele alati avatud. Liikluse reguleerimiseks kasutatakse foore või liiklusreguleerijaid.

Palume liiklejatel objekti läbimisel olla tavapärasest veelgi tähelepanelikumad ning jälgida liiklusreguleerijate märguandeid ja liikluskorraldusvahenditega kehtestatud liikluskorda.

Arvestades valitsuse kehtestatud eriolukorda, kinnitame, et ehitustööde tegijad järgivad Terviseameti poolt kehtestatud ohutusnõudeid ja juhiseid.

Objekti projekteerija oli Nordecon AS. Omanikujärelevalvet teostab OÜ Lindvill ja ehitustöid teeb AS TREV-2 Grupp. Tööde maksumus kokku on  2,7 miljonit eurot.

Täpsemat informatsiooni liikluspiirangute kohta vaata www.tarktee.ee.

Veel uudiseid samal teemal

23.10.2020

Väo liiklussõlmes uued liikluskorralduse muudatused

Alates 25. oktoobrist 2020 on Narva poolt tulles Tallinna–Narva maanteel Väo liiklussõlme jõudes linna sisenemine suunatud uuele teeosale. Muutub eelkõige see, et linna sisenejad ei pea Tallinna–Narva maanteel enam foori ...Loe edasi
05.10.2020

Maanteeamet ja Nordecon sõlmisid lepingu Tallinna–Narva maantee Sillamäe linna lõigu ümberehitustöödeks

Maanteeamet ja Nordecon AS sõlmisid lepingu Tallinna–Narva maantee km 184,7–187,5 Sillamäe linna lõigu ümberehitustöödeks. Tööde maksumus on 3,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd lõppevad 2021. aasta lõpuks. Töid tehakse ...Loe edasi
02.09.2020

Eesti-Vene piiriülese koostööprojektiga korrastati 14 kilomeetrit Setomaa teid

Täna, 02. septembril 2020 avati Eesti-Vene piiriülese koostööprojekti SME ACCESS raames remonditud ja mustkatte saanud kruusatee teelõigud Setomaal. SME ACCESS projekti raames remonditi ja viidi katte alla 9,3 kilomeetrit Värska–Ulitina ...Loe edasi